12.05.2014 5564

Для дружнього колективу і гори по плечу!

Людина тільки тоді є справжнім громадянином своєї країни, коли пізнає всю її красу. І Україна в цьому плані – дивовижна країна. Адже не кожен може похвалитися тим, що на власні очі побачив усі її найпотаємніші чи навіть найвизначніші куточки.

Саме тому студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС рішуче взялися за справу пізнання найпрекрасніших куточків нашої Батьківщини та відправилися в екскурсійну поїздку легендарними Карпатами.

Першою точкою маршруту стали сповнені легендами Скелі Довбуша у м. Яремче. Народні сказання оживали під ногами юних дослідників, кам’яні печери манили незвіданими таємницями, а тихий шепіт річки Жонки та круті гірські схили навіювали приємні відчуття перебування у якійсь неймовірній легенді. Емоційна та захоплива розповідь екскурсовода про опришківський рух та ледь вловимий шелест листя й хвої переносили усіх у ті давні часи… І цим відчуттям не завадила навіть грізна злива з громовицею, яку юні мандрівники сприйняли з властивою їм відвагою й гумором.

Для дружнього колективу і гори по плечу!

Наступний день поїздки був не менш відповідальним: молодь чекало випробування гірськими схилами Говерли. І студенти з легкістю його подолали, адже для дружнього колективу і круті гірські схили стають пологішими! Стоячи на вершині і вдихаючи кришталеве повітря на повні груди, всі з захопленням споглядали могутні вершини й запаморочливі долини, які скорилися їхній наполегливості та лягли до ніг.

Для дружнього колективу і гори по плечу!

А кульмінаційним моментом поїздки стала прогулянка легендарними вуличками Чернівців. Сучасність і романтизм архітектурного оздоблення вулиць, величність соборів і церков, монументальність і дух середньовіччя резиденції митрополитів Буковини і Далмації, автентичність Буковинських орнаментів і традицій – усе відкрилося перед очима студентів.

Для дружнього колективу і гори по плечу!

Життя людини сповнене різних суперечливих моментів, але найяскравіші спогади кожного – це студентські роки, особливо – якщо вони сповнені цікавих подорожей, приємних зустрічей і пізнання безкрайніх просторів нового і незвіданого серед, здавалося б, прозаїчних моментів.

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту