29.04.2015 5227

Для студентів Уманського НУС відбувся ярмарок вакансій

Ярмарки вакансій сприяють тісній співпраці між вищими навчальними закладами та роботодавцями щодо відбору претендентів на вакантні місця. Основна мета проведення даних заходів – створення партнерських відносин, налагодження системи роботи між роботодавцями та навчальним закладом.

Саме такі ярмарки вакансій стали традиційними в Уманському національному університеті садівництва, один із яких відбувся 28 квітня за участі студентів IV-V курсів та представників відомих аграрних компаній та підприємств, що завітали до університету на запрошення відділу працевлаштування та довузівської підготовки.

Для студентів Уманського НУС відбувся ярмарок вакансій

З вітанням до учасників звернувся перший проректор Уманського НУС Іван Мостов’як, який запевнив присутніх студентів, що їхні знання, набуті в університеті, навички та здібності впроваджуватимуться у роботу провідних компаній, адже вміле поєднання сучасних інноваційних технологій та професійні якості, набуті в університеті, сприятимуть успіху компаній та провідних агропідприємств на економічному ринку.

На завершення свого виступу Іван Іванович побажав знайти гідну роботу, яка б приносила не тільки моральне, але й моральне задоволення.

Для студентів Уманського НУС відбувся ярмарок вакансій

Робота проходила по секціях:

№1 – за напрямами: агрономія, виробництво сільськогосподарської продукції, її переробка.     Із презентаційною інформацією про діяльність підприємств, наявністю вільних робочих місць та вакантних посад, умовами праці та рівнем заробітної плати виступили представники компаній та підприємств: ТОВ «РОСЬ», Державна екологічна інспекція у Черкаській області, ФГ «ГАДЗ», ПАТ «Миронівський хлібопродукт», «Фенікс-Агро», ПОП «Рідний край», елеватор, Вікторівська дільниця корпорації «КЕРНЕР», ПАТ «Зернопродукт МХП», фірма «Уні-фрукт» та ТОВ «Блексі фрут компані».

№2 – за напрямами: менеджмент і адміністрування, економіка підприємства. Зі студентами спілкувалися директори приватного підприємства «Фенікс-Агро», ТОВ «СЕДНА-АГРО», АТ СГ «ТАС», Уманського відділення ТВ БВ «Ощадбанк».

Варто зазначити, що серед представників, що презентували свої підприємства, було багато випускників Уманського НУС.

Для студентів Уманського НУС відбувся ярмарок вакансій

Студентам була надана можливість особисто поспілкуватися з потенційними працедавцями, заповнити анкети та отримати запрошення на стажування.

Наприкінці зустрічі керівник відділу працевлаштування та довузівської підготовки Юрій Новак подякував учасникам ярмарку вакансій, відзначивши необхідність та важливість проведення заходу.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів