До дитячого притулку завітав Святий Миколай
Діти – наше майбутнє. Ще зовсім маленькі зараз, колись вони стануть дорослими і будуть розвивати нашу країну. А доки це все ще попереду, ми зобов’язані турбуватися про їх щасливе дитинство.
Вже доброю традицією на факультеті економіки і підприємництва стало відвідування напередодні зимових свят дитячого притулку в місті Умань. І студенти факультету разом з деканатом завжди щиро й активно долучаються до цього звичаю, адже немає на землі нічого кращого, ніж радісний дитячий сміх, особливо коли в житті кожного з малюків відсутні батьківські тепло та турбота.
Рада студентського самоврядування факультету провела для хлопчиків і дівчаток Андріївські вечорниці – з піснями, жартами та смачною калитою. А ще до них в гості завітав справжній Святий Миколай! Дітки разом з ним водили веселі хороводи, розповідали віршики та жартували. І звісно ж, як без подарунків? Від факультету та поважного святого дітвора отримала багато розвиваючих ігор, яскравих подарунків і запашних смаколиків.
Ще довго зграя маленьких янголят не хотіли відпускати студентів – фотографувалися, ділилися враженнями, розповідали свої історії, задавали безліч питань...
Коли робиш щось позитивне – обов`язково отримуєш позитив у відповідь. І яскраві дитячі посмішки стали винагородою для студентів факультету!
Ліна Горська, студентка 21-ф групи
Фото Олега Черноусько
Фотогалерея
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6741-250x180-085.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6742-250x180-085.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6749-250x180-085.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6750-250x180-085.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6755-250x180-abb.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6757-250x180-abb.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6765-250x180-abb.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6766-250x180-abb.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6767-250x180-0b5.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6771-250x180-0b5.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6780-250x180-f17.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6790-250x180-f17.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6793-250x180-f17.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6796-250x180-f17.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6806-250x180-8a5.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6808-250x180-8a5.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6809-250x180-8a5.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6817-250x180-8a5.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6821-250x180-94c.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6831-250x180-94c.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6840-250x180-d5c.jpeg)
![До дитячого притулку завітав Святий Миколай](assets/cache/images/fakylteti/ekonomika/Sv.Mikolaj--v-dityachomu-budinku/IMG_6834-250x180-d5c.jpeg)