14.01.2016 5265

До Уманського НУС завітали щедрувальники

До Уманського національного університету садівництва на різдвяні свята з привітаннями завітали вихованці дошкільного навчального закладу «Ясла-садок комбінованого типу № 3», завідувач якого Наталія Матяш.

Діти разом із вихователями представили справжнє різдвяне дійство. Маленькі щедрівники наповнили атмосферу казковим новорічним настроєм, подарували радість та звеселили серця присутніх гарними колядками та щедрівками, захоплюючими та жартівливими новорічними привітаннями.

До Уманського НУС завітали щедрувальники

Юні хлопчики-посівальники, як і годиться на Старий Новий рік, рясно засіяли пшеницею з побажаннями міцного здоров’я, безмежного щастя, достатку, злагоди та миру.

Ректор університету Олена Непочатенко подякувала щедрівникам за театралізоване дійство та побажала маленьким талантам щоденних посмішок, нових відкриттів та яскравих вражень, а їх керівникам – успіхів у вихованні майбутнього покоління нашої держави.

Маленькі артисти отримали солодкі подарунки від керівництва університету та сфотографувалися на пам’ять.

Алла Осіпова, помічник ректора