05.04.2016 4944

Добре підготовлені фахівці – запорука аграрного майбутнього нашої країни

4 квітня до Уманського національного університету садівництва завітав український громадський діяч, Голова Наглядової Ради Уманського НУС, президент Асоціації виробників молока України – Андрій Дикун.

Метою його візиту стало питання освіти та практичної підготовки студентів.

Добре підготовлені фахівці – запорука аграрного майбутнього нашої країни

Вступне слово взяла ректор Уманського НУС – Олена Непочатенко. Вона привітала всіх присутніх та зауважила, що питання фахової практичної підготовки студентів є надзвичайно важливим та актуальним у наш час.

Андрій Дикун детально розповів про Всеукраїнську аграрну раду, головою якої він є. Зазначив, що Всеукраїнська аграрна рада покликана залучати інвестиції та доступні кредити в сільське господарство України, забезпечувати внутрішній ринок продовольством та сільськогосподарською сировиною вітчизняних виробників, а також брати участь у розробленні проектів загальнодержавних програм щодо розвитку та збільшення ефективності агропромислового комплексу. До складу аграрної ради входять 120 підприємств з усієї України, а партнерами є Міжнародні організації. Наголосив, що для реалізації поставлених завдань потрібні висококваліфіковані кадри. Також Андрій Дикун висловив своє бачення практичної підготовки студентів на базі підприємств, оскільки вважає, що добре підготовлені фахівці – запорука аграрного майбутнього нашої країни.

Добре підготовлені фахівці – запорука аграрного майбутнього нашої країни

Аграрна освіта – аграрній країні!

Прес - центр Уманського НУС