10.04.2014 5374

Добрі справи факультету лісового та садово-паркового господарства

У рамках святкування 170-річчя від дня заснування Уманського НУС в університеті проходить багато заходів, спрямованих на його благоустрій та озеленення території. 9 квітня стало плідним на добрі справи і для факультету лісового та садово-паркового господарства.

На території партеру, розташованого біля адмінкорпусу, студенти під керівництвом старшого викладача, кандидата сільськогосподарських наук Олега Тисячного та доцента кафедри садово-паркового господарства Юлії Величко висаджували 3000 штук саджанців самшиту, вирощеного в теплицях університету.

Добрі справи факультету лісового та садово-паркового господарства

У Білогрудівському лісі на площі 1 га інша група студентів під керівництвом викладача кафедри лісового господарства Василя Шпака проводили прибирання на пробі №1, де закладені наукові досліди кафедри. Площа готувалася до проведення ІІ туру олімпіади зі спеціальності «Лісове і садово-паркове господарство».

Завершальним етапом плідної праці стало проведення реконструкції теплично-оранжерейного комплексу: перекриття 2-х теплиць та облаштування їх всередині. Завідувач навчально-дослідної оранжереї та теплиць Володимир Вітенко поділився планами на майбутнє: у 5-ти теплицях планується зробити дощування, приготувати площі під закладку живців, зробити опалювання 4-х теплиць і оранжерей, максимально використати площі під рослини, висадити живу огорожу навколишньої території університету. Ці плани завдяки справжньому господарю, завідувачу навчально-дослідної оранжереї та теплиць Володимиру Вітенку вже втілюються в життя, адже завзятості йому не позичати.

Добрі справи факультету лісового та садово-паркового господарства

І студенти, і викладачі працювали старанно, адже прикрашати територію, де працюєш і навчаєшся, – справа не тільки почесна, але й приємна.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання