Добро починається з тебе
Участь у благодійності – це один з найважливіших елементів виховної роботи. Ми вважаємо природнім і щасливі вже з того, що повсякчас оточені любов’ю і турботою батьків, близьких, підтримкою друзів, в той час як мільйони дітей в багатьох країнах світу позбавлені батьківського піклування.
Робити добро – це потреба для кожної людини. Тож на факультеті агрономії стало гарною традицією відвідування дитячих будинків та садочків для кризових сімей. Ось і цього разу студентство стало ініціатором акції «Добро починається з тебе». Більше 3000 грн було зібрано на які студенти купували фрукти, солодощі, іграшки, ліки та інші необхідні речі, які вони особисто передали у Центр соціально-психологічної реабілітації дітей.
З великою душею, щирим, чуйним та добрим серцем працюють люди у цьому Центрі. Це, насамперед, директор закладу Наталя Валеріївна Бурська, вихователі Тетяна Віталіївна Гончарук та Ірина Миколаївна Зозуля, які змогли зігріти материнською любов’ю, теплом та щирістю дитячі серця.
Зустріч з малечею завжди є і радісною, і водночас болючою за їх зранене дитинство. Діти зустріли нас дуже весело. Підготували й нам гарний подарунок – маленький концерт на якому вони і розповідали вірші, і співали, і танцювали, і зробили невеличку хореографічну постановку до Великодня.
А потім був «вільний час». Студенти разом з дітками розважались, танцювали, водили хороводи, складали пазли, конструктори, робили іграшки та пустували. Дитячі личка та посмішки викликали у нас розчулення і солодкий щем, а ще й думку про те, що треба бути вдячним своїм батькам за їх любов і турботу.
Допомога іншим додає впевненості, віри у власні сили. Адже всі великі справи починаються з ініціативи однієї людини або маленької групи людей, які змінюють світ на краще.
Ми отримали велике задоволення від зустрічі, гарний настрій і пообіцяли, що обов'язково повернемося до них знову. Адже робити подарунки значно приємніше, ніж отримувати їх.
Особливо хотілось подякувати за допомогу у підготовці цього заходу куратора 12-аг групи Сергія Прокопчука та 14-ак групу (староста Влад Флоренка) .
В свою чергу, хочеться висловити щирі слова вдячності працівникам обласного міжрегіонального Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Умані за теплу зустріч та побажати їм наснаги, любові, терпіння, успіхів у їх відповідальній і нелегкій роботі.
Олена Черно, заступник декана з виховної роботи факультету агрономії
Також читайте: "Дарувати радість і тепло дітям – це приємно"
"Продовжується благодійна акція допоможи дітям-сиротам"
"Уманський НУС відвідали школярі з Авдіївки"
Фотогалерея
![Веселі хороводи](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/1-250x180-735.jpeg)
![Танцюємо разом](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/2-250x180-080.jpeg)
![Майбутній стиліст](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/3-250x180-f82.jpeg)
![Сумую за мамою](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/4-250x180-43f.jpeg)
![Майструємо разом](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/5-250x180-b7d.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/6-250x180-02f.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/7-250x180-02b.jpeg)
![Солодощі, іграшки, ліки та інші необхідні речі для дітей](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0349-250x180-929.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0361-250x180-4eb.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0388-250x180-1e8.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0401-250x180-804.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0420-250x180-d26.jpeg)
![Фото на згадку](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0437-250x180-8b9.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0439-250x180-06f.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0440-250x180-e38.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0441-250x180-ba0.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0443-250x180-759.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0445-250x180-806.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0451-250x180-7fc.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0457-250x180-e41.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0463-250x180-c6a.jpeg)
![Чоловіча компанія](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0469-250x180-2c9.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0478-250x180-db1.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0495-250x180-cd8.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0518-250x180-381.jpeg)
![Добро починається з тебе](assets/cache/images/2017/agronomy/centr/IMG_0559-250x180-245.jpeg)