03.12.2013 6143

Добро твориться просто

На факультеті агрономії стає гарною традицією відвідування дитячих будинків та садочків для кризових сімей. Свято доречне завжди і ніколи не зарано розпочати веселощі, тому цього року відвідування Центру соціальної і психологічної реабілітації для дітей ми здійснили набагато раніше, ніж Святий Миколай завітав до України.

Діти зустріли нас дуже радісно. Студенти подарували діткам багато іграшок, корисних речей та солодощів. Крім подарунків, емоцій та дружніх розмов, ми вирішили внести трішки корисної інформації в наше відвідування, дітям роздали фарби, олівці, папір для малювання, розвиваючі ігри та м'які іграшки. Студенти разом з маленькими господарями малювали, робили іграшки, аплікації своїми руками, проводили різні конкурси, веселились та пустували.

Добро твориться просто

Одна із вихованок садочка – маленька Лідочка, дуже чекала на наш прихід, адже цього дня у неї був День народження і саме для неї був святковий хоровод і така бажана лялька.

Іменинниця Ліда
А я  чекаю маму
А я чекаю маму
Ми вже познайомились

Чуйні та добрі люди з великим серцем працюють у дитячому Центрі психологічної реабілітації. Це, насамперед, директор закладу Наталя Валеріївна Бурська, заступник директора Галина Миколаївна Вівчарук та вихователь Мар’яна Вікторівна Рябоконь. Ці жінки оточили материнською любов’ю, зігріли теплом та щирістю дитячі серця, повернули довіру.

Фото на згадку
Ми будемо вас чекати

Дитячі личка та посмішки викликали у нас розчулення і солодкий щем. Ми отримали велике задоволення від гостин і пообіцяли, що обов'язково повернемося до них знову. Адже робити подарунки значно приємніше, ніж отримувати їх.

Олена Черно,

заступник декана з виховної роботи

факультету агрономії