03.11.2014 5193

Договірні відносини в міжнародній діяльності – основа сучасного менеджменту

31 жовтня 2014 р. за участю студентів 3 курсу факультету менеджменту та викладачів кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності було проведено ділову гру «Договірні відносини в міжнародній діяльності – основа сучасного менеджменту».

У сучасних євроінтеграційних прагненнях більшість менеджерів намагаються обачно оформляти договори з зарубіжними партнерами. Проте часто в процесі їх виконання виявляються помилки, що криють загрозу істотної зміни суті всього документу, а часом – взагалі ставлять під сумнів його законність. Очевидно, що для ведення бізнесу дуже важливо опанувати техніку укладення «правильних» договорів.

Під час ділової гри студенти 31-з групи зуміли грамотно розробити міжнародні контракти; доповідачі практикували себе в ролі віце-президента, генерального та виконавчого директора, менеджера відомих вітчизняних і зарубіжних компаній. Вони активно розповідали про особливості укладених ними контрактів із зарубіжними контрагентами. Презентація умов договірних відносин та ділових партнерів відбувалася за допомогою мультимедійних засобів українською та англійською мовами.

Договірні відносини в міжнародній діяльності – основа сучасного менеджменту

Студенти активно обговорювали кожний із контрактів, пропонуючи своїм колегам звернути увагу на певні недоліки укладеної угоди або уточнюючи подальші дії наведених договірних відносин. Під час дискусії студенти показали свій фаховий рівень знань з наведеної проблематики, вміння робити аргументовані висновки та підтверджувати матеріали фактичними даними.

Договірні відносини в міжнародній діяльності – основа сучасного менеджменту

Лідія Клименко, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності