25.11.2014 5397

Долоньки підтримки

Рада студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва, за підтримки студентів усіх факультетів, організувала збір листів для наших бійців, які наразі перебувають у зоні АТО.

Окрім матеріальної допомоги, нашим воякам не вистачає моральної підтримки та доброго слова. Тож для того, щоб підтримати їхній дух, студенти Уманського НУС написали листи та намалювали плакати підтримки.

Під час відвідування Центру соціальної і психологічної реабілітації для дітей ми попросили також і їхньої допомоги. Діти з радістю намалювали свої мрії, те, якою вони хочуть бачити нашу країну та зробили «Долоньки підтримки».

Долоньки підтримки

Об’єднавши зусилля, усі листи та малюнки було передано до волонтерської організації «Разом». Сподіваємося, що посилка обов’язково дійде до адресатів!

Рада студентського самоврядування