16.09.2015 4498

Долучайтесь до когорти волонтерів податкової служби!

Прийняття управлінських рішень в умовах сьогодення, як свідчить практика, значною мірою пов’язано з системою оподаткування, що впливає на більшість бізнес-рішень, часто змушуючи керівництво кардинально змінювати тактику дій підприємства.

У зв’язку з цим на початку навчального року традиційно за ініціативи кафедри менеджменту організацій розпочато набір студентів на безкоштовні курси волонтерів Державної податкової служби України. Їх координаторами є доцент кафедри менеджменту організацій Малюга Л. М. та завідувач сектору комунікацій Уманської ОДПІ Ожогіна Н. С.

Долучайтесь до когорти волонтерів податкової служби!

Перша зустріч координаторів із студентством була присвячена ролі податків у діяльності фізичних та юридичних осіб і основним змінам до Податкового кодексу України. Це викликало неабиякий інтерес і бажання майбутніх фахівців отримати практичний досвід та навички у сфері податкового менеджменту.