«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»
Уманський національний університет садівництва активно тримає руку на пульсі подій. Тож нині завершився черговий етап співпраці навчального закладу з проєктом «Норвегія – Україна», Міжнародним фондом соціальної адаптації і громадською організацією «4.5.0 УКРАЇНА».
Популярність попереднього курсу «Домашнє овочівництво від А до Я» спонукала до його продовження. Саме тому минулого тижня відбулися п'ятиденні курси «Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки». Цільовою аудиторією нових навчальних проєктів стали вимушені переселенці з різних міст України, які потерпають від воєнної агресії. І нині учасниками заходу стали 58 внутрішньо переміщених осіб України.
Премудрощі та цікавинки вирощування овочевих культур відкрила учасникам курсів доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри овочівництва Олена УЛЯНИЧ. А от тонкощі заготівлі та переробки врожаю, аби зберегти його можна було і смачним, і корисним висвітлила доктор технічних наук, професор кафедри харчових технологій Ірина ЗАМОРСЬКА.
Традиційно після завершення курсів усі учасники отримали відповідний інвентар для використання у практичній діяльності!
Учасники курсів отримали не лише корисну інформацію, а й заряд позитивних емоцій. Адже спілкування у колі професіоналів, які з щирим серцем готові поділитися знаннями, завжди приносить задоволення та користь.
Пресцентр Уманського НУС
Фотогалерея
![«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»](assets/cache/images/2022/news/norway/a-ya/photo-2022-05-30-09-34-02-250x180-3b0.jpeg)
![«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»](assets/cache/images/2022/news/norway/a-ya/photo-2022-05-30-09-34-06-250x180-3b0.jpeg)
![«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»](assets/cache/images/2022/news/norway/a-ya/photo-2022-05-30-09-41-36-250x180-3b0.jpeg)
![«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»](assets/cache/images/2022/news/norway/a-ya/photo-2022-05-30-09-33-52-250x180-5e3.jpeg)
![«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»](assets/cache/images/2022/news/norway/a-ya/photo-2022-05-30-09-33-59-250x180-5e3.jpeg)
![«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»](assets/cache/images/2022/news/norway/a-ya/photo-2022-05-30-09-33-591-250x180-5e3.jpeg)
![«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»](assets/cache/images/2022/news/norway/a-ya/photo-2022-05-30-09-29-59-250x180-ac9.jpeg)
![«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»](assets/cache/images/2022/news/norway/a-ya/photo-2022-05-30-09-30-04-250x180-ac9.jpeg)
![«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»](assets/cache/images/2022/news/norway/a-ya/photo-2022-05-30-09-33-51-250x180-ac9.jpeg)
![«Домашнє овочівництво: від вирощування до переробки»: завершилися чергові курси проєкту «Норвегія – Україна»](assets/cache/images/2022/news/norway/a-ya/photo-2022-05-30-09-29-55-250x180-021.jpeg)