11.09.2014 5283

Допомога – заради перемоги

У сучасній ситуації, яка склалася в Україні, кожен українець намагається допомогти своїм співвітчизникам, які боронять державні рубежі і наш спокій. Саме заради цього, а зокрема – збору коштів на підтримку військових, які зараз є учасниками антитерористичної операції на сході України, Уманський національний університет садівництва, який представляв Володимир Вітенко, викладач кафедри лісового господарства, долучився до благодійного ярмарку «Золота осінь», що відбувся 10 вересня в Уманській загальноосвітній школі № 3.

Допомога – заради перемоги

Під час проведення цього яскравого дійства всі охочі могли придбати продукцію, вирощену в теплично-оранжерейному комплексі Уманського НУС, та смачну домашню випічку школярів, зробивши тим самим свій внесок на допомогу бійцям АТО. Також за символічну плату учениці школи жовто-блакитними фарбами малювали герб чи прапор України на обличчях всіх охочих. Крім того, усі бажаючі могли сфотографуватися, прийнявши облік жартівливих україночки та козака, або ж біля великого українського прапора з повітряних кульок.

Допомога – заради перемоги

На ярмарці відчувався патріотизм всіх учнів, батьків та присутніх: маленькі школярики у вишиванках та віночках, повсюди прапори України та синьо-жовте оформлення. Незламний український дух витав у повітрі.

Анастасія Кривда, редактор редакційно-видавничого відділу