09.05.2015 5475

Досвід ефективного управління

Будь-яка теорія має бути підкріплена практикою. Саме тому, з метою набуття практичного досвіду, викладачі кафедри менеджменту організацій систематично відвідують кращі аграрні підприємства.

4 травня 2015 року представники кафедри побували у СТОВ «Агрофірма «Ольгопіль» Чечельницького району Вінницької області, директором якого є наш випускник Каленич П.Є.

Викладачі мали можливість ознайомитися з основними виробничими підрозділами товариства: модернізованою молочно-товарною фермою, сучасним автомобільним та тракторним парком, потужним елеватором, який відповідає міжнародним стандартам. У СТОВ «Агрофірма «Ольгопіль» працює млин, крупорушка, пекарня, відновлена робота ковбасного цеху.

Досвід ефективного управління

Велику увагу керівництво підприємства приділяє розвитку соціальної інфраструктури села. Так, за кошти товариства заасфальтовано дороги, реконструйовано приміщення лікарні, Будинку культури, спортивної зали, проведено благоустрій та озеленення територій центральної садиби та структурно-виробничих підрозділів підприємства.

За підтримки дирекції товариства створено народний аматорський хоровий колектив, слава якого лине далеко за межами району.

Керівництво СТОВ «Агрофірма «Ольгопіль» постійно опікується проблемами своїх працівників та мешканців села, посилює привабливість і вагомість селянської праці.

Відчувається, що Каленич П.Є. – успішний керівник, справжній господар і ефективний менеджер, який володіє управлінськими навичками і має вагомий практичний досвід.

Колектив кафедри менеджменту організацій