31.01.2014 5209

Дозвілля – невід’ємна частина життя студента

Відпочинок студентської молоді вельми відрізняється від дозвілля інших вікових груп, адже крім розваг, вони прагнуть до самопізнання, саморозвитку, самовираження і самореалізації.

Студентські роки є найбільш яскравими в житті людини, адже саме в цей період, крім навчання, є різні заходи і багато нових знайомств, які насичують буття новими враження та запам’ятовуються назавжди.

Дозвілля – невід’ємна частина життя студента

Студенти 32-фк групи разом з куратором Юлією Улянич вирішили не втрачати можливості насолодитись зимовим відпочинком і провести час разом та з користю для здоров’я в неперевершеному Національному дендрологічному парку «Софіївка».

Можливість покататися на «Дубінці» подарувала студентам бадьорий настрій, гарні відчуття, позитивні емоції та приємні спогади.

Дозвілля – невід’ємна частина життя студента

Тож ніколи не забувайте про відпочинок, як активний, так і пасивний, не лінуйтеся відвідувати цікаві для вас гуртки та секції, намагайтеся брати активну участь у житті навчального закладу. Ця наука не лише додасть у ваше студентське життя нових яскравих і барвистих вражень, але й стане в нагоді вам надалі.

Юлія Улянич,

куратор 32-фк групи