14.03.2017 4553

Друге загальнокомандне місце на Всеукраїнських спортивних іграх, серед збірних команд студентів аграрних ВНЗ

У 2016 році, вперше в історії нашого університету, в загальному заліку у Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних ВНЗ України збірна команда Уманського національного університету садівництва посіла 2 місце з шести видів спорту, поступившись лише Київському НУБіП. При цьому, в окремих видах спорту команди займали:

• з настільного тенісу –  1 місце;
  • з гирьового спорту – 2 місце;
  • з легкоатлетичного кросу – 2 місце;
  • з волейболу – 6 місце (жінки) та 8 місце (чоловіки).

Звичайно за цим успіхом стоїть щоденна наполеглива праця викладачів кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін та їх вихованців.

Завдяки студентам та їхнім наставникам наш університету гідно презентує себе серед аграрних ВНЗ України, примножується його спортивна слава.

Бажаємо командам нових спортивних звершень і перемог!

Ми пишаємося Вашими досягненнями!