02.11.2023 1338

Дуальна освіта в Уманському НУС: навчання і практика разом

Дуальна освіта набирає обертів в Уманському національному університеті садівництва, адже професійні перспективи колег навчального закладу сприяють загальному прогресу освіти осередку та держави в цілому. Адже сучасність, не зважаючи на війну в країні, вимагає від викладачів професійності та досконалості, а від здобувачів освіти – цілісного, сформованого фахового погляду та готовності до щоденного розвитку.

Днями викладачі, представники деканату та студентський колектив спеціальності «Харчові технології» інженерно-технологічного факультету, на чолі з координаторкою дуальної форми здобуття освіти в УНУС Яни ЄВЧУК та за фінансової підтримки приймаючої сторони відвідали Філіал «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» у місті Ладижин.

Дуальна освіта в Уманському НУС: навчання і практика разом

Відвідувачі та майбутні працівники підприємства на власні очі побачили інноваційні впровадження інтегрованої системи управління сільськогосподарським виробництвом GlobalG.A.P. Приємно здивували наших студентів процеси вирощування птиці, адже головними вимогами підприємства є: здоров’я та добробут працівників, якість продукції, дбайливе ставлення до довкілля й охорона навколишнього середовища.

Екскурсанти мали нагоду познайомитися з діяльністю відділень, дільниць з вирощування птиці, пташниками, бригадами по вирощуванню курчат-бройлерів, інкубаторно-птахівничою та водофільтрувальною станціями, що входять до складу підприємства.

Дуальна освіта в Уманському НУС: навчання і практика разом

Підхід до освітнього процесу, що поєднує теоретичне навчання з практичним на потенційних робочих місцях у реальних підприємствах чи організаціях, має безліч переваг. Дуальна освіта допомагає студентам отримувати не лише теоретичні знання, але й практичні навички, які є фундаментальними для успішної кар'єри. Завдяки концепції дуальної освіти студентська молодь набуває досвід роботи в обраній галузі ще під час навчання, а ще така взаємодія дозволяє університету і підприємству знаходити точки дотику у задоволені потреб ринку праці. До того ж дуальна співпраця сприяє збільшенню можливостей для молоді в отриманні омріяної роботи, адже студенти, учасники дуального процесу навчання та роботи, мають змогу бачити прикладне втілення набутих знань.

Дуальна освіта в Уманському НУС: навчання і практика разом

У різних країнах дуальна освіта має свою. автентичну форму, однак скрізь вона надає здобувачам освіти можливість отримати збалансовану підготовку для майбутньої кар'єри. Дякуємо всім організаторам поїздки за цінний досвід і професійний підхід до формування нової генерації фахівців!