16.11.2022 3405

Дуальна освіта в Уманському НУС розширює горизонти співпраці

15 листопада в Уманському національному університеті садівництва між представниками Товариства з обмеженою відповідальністю «НУНЕМС Україна», Товариства з обмеженою відповідальністю «Промоушн Аутсорсинг» та ректором Оленою Непочатенко відбулося підписання договору про співпрацю.

Дуальна освіта в Уманському НУС розширює горизонти співпраці

Предметом договору стала координація спільної діяльності з реалізації дуальної освіти, що передбачено положеннями законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», Конституцією України, Кодексом законів про працю та законом України «Про зайнятість населення».

Відповідно до укладеної угоди, «НУНЕМС Україна» з поточної дати взяло на себе зобов’язання використовуватися як база для стажування, дуального навчання та проведення практики студентів Уманського НУС зі спеціальностей, необхідних підприємству. Відтак співпраця підприємства з університетом розвиватиметься на основі взаємної зацікавленості сторін, що втілюється у проведенні спільних нарад, семінарів, науково-практичних конференцій, корегуванні навчальних програм і використанні наукових розробок і рекомендацій. Така співпраця актуалізує напрями діяльності навчального закладу та допомагає університету зберегти і розвивати за вимогами ринку праці у власній навчальній базі найзатребуваніші професії.

Дуальна освіта займає особливе місце в освітньому процесі університету, адже завдяки їй студенти поєднують аудиторні заняття безпосередньо в університету та практичне навчання на підприємствах, набуваючи одночасно певної кваліфікації. Серед переваг впровадження елементів дуальної форми навчання – високий рівень працевлаштування, підвищення якості професійної підготовки, можливість студента самофінансуватися, стійка співпраця з роботодавцями.

Дуальна освіта в Уманському НУС розширює горизонти співпраці

Договір з ТОВ «НУНЕМС Україна» і ТОВ «Промоушн Аутсорсинг» став черговим свідченням прагнення колективу університету до актуалізації знань, а також гарним шансом для здобувачів освіти розпочати свій кар’єрний шлях у кращих компаніях-роботодавцях України.

Дуальна освіта в Уманському НУС розширює горизонти співпраці

Бажаємо плідної та високоефективної співпраці сторонам-підписантам і потенційним учасникам програм дуальної освіти!

Пресцентр Уманського НУС