17.10.2023 1609

Дуальна освіта відкриває нові перспективи для молоді Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва вже тривалий час впроваджує елементи дуальної освіти у навчальний процес. Така відповідальна університетська місія залучає до освітнього сектору дійсно охочих до професійного становлення та розвитку. А оскільки бажаючих отримати фаховий досвід під час навчання багато, то в університетської спільноти ще багато цікавих планів з розвитку дуального сектору освіти в Уманському НУС. Користь від такої форми здобуття освіти окреслюється поглибленою адаптацією навчальних програм до умов ринку праці. А відтак подальша діяльність у заданому напрямі зменшуватиме безробіття та стимулюватиме економічний розвиток країни.

Дуальна освіта відкриває нові перспективи для молоді Уманського НУС

Тож днями, аби залучити молодь до перспективи отримання роботи та паралельно мати нагоду навчатися, представники факультетів університету  відвідали працедавців – ТОВ «Ерідон» у місті Ташань. Відповідальну подорож з молоддю університету, очолив перший проректор УНУС Іван МОСТОВ’ЯК. У склад делегації увійшли декани та їх заступники, представник викладацької спільноти. Координаторка дуальної форми здобуття освіти в Уманському НУС Яна ЄВЧУК та партнери університету, представники компанії, сконцентрували увагу відвідувачів на найактуальніших для майбутніх фахівців напрямах, на яких спеціалізується підприємство:

• - оглянули посіви та сільськогосподарські культури, розповіли про індивідуальні програми захисту та підживлення рослин залежно від географічних і погодних особливостей кожного окремого сезону агровиробництва;
  • - долучилися до екскурсу по насіннєвому заводу, який не просто надає змогу впровадити в аграрний сектор подальше вирощування сільськогосподарської продукції, а, перш за все, дбає про її якість і про знищенням всіх видів шкідників і хвороб, запобігаючи їх появі;
  • - відвідали виробництво обладнання для точного землеробства: загалу відомий широкий спектр продукції сільськогосподарської техніки від відомих світових виробників, і ТОВ «Ерідон Тех» є одним з надійних лідерів постачання аграрної техніки на український ринок;
  • - побували у зерносховищі, обладнаному для підіймання, сушіння та зберігання зерна, що слугує заготівельним і виробничим промисловим комплексом для компанії;
  • - оглянули тваринний комплекс ВРХ, де вже присутня новітня система організації технологій доїння корів, дізналися про розрахункові показники затрати праці та якості молочної продукції.

Дуальна освіта відкриває нові перспективи для молоді Уманського НУС

Широкий спектр трудової діяльності пропонує підприємство для українського аграрія, головне – бажання працювати та навчатися, а партнери подбають про шлях удосконалення та інновацій.

Зважаючи на захоплення молоді пізнавальною подорожжю, можемо констатувати, що здобувати реальні практичні знання у поєднанні з академічними основами одночасно воліє кожен перспективний і працьовитий українець. Тим паче в час, коли Батьківщина чинить опір ворогу-окупанту. Адже спільно та згуртовано ми здолаємо всі бар’єри, водночас перетворюючи освіту у якісне засвоєння знань на практичних засадах.

Дуальна освіта відкриває нові перспективи для молоді Уманського НУС

Організатори, ініціатори й екскурсанти висловлюють вдячність за цікаву та пізнавальну подорож, що окреслила нові можливості та перспективи молоді університету садівництва.