Два роки – це не багато, але зроблено чимало!
1 липня 2016 року наймолодша кафедра Уманського національного університету садівництва – туризму та готельно-ресторанної справи, – відзначила маленьке свято – 2 роки від заснування. За цей період молодий ініціативний колектив кафедри, який очолює д.е.н., професор Людмила Транченко, працював натхненно та досяг значних результатів.
Студенти, які навчаються на спеціальностях «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», мали можливість відвідувати відкриті наукові, навчальні і практичні семінари та тренінги, майстер-класи під керівництвом провідних фахівців у галузях туризму та гостинності, студентські конкурси з туризму та готельно-ресторанної справи.
Здобутки колективу кафедри були відзначені золотою медаллю на XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» «За розробку і впровадження інноваційних технологій у навчальний процес».
Цього року студенти кафедри отримали перші визначні перемоги на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та предметних олімпіадах з туризму та готельно-ресторанної справи, а також на міжнародному конкурсі в м. Анталья.
Успіх – це не стільки те, що ми маємо, скільки те,
ким ми стаємо в результаті (Джим Рон)
Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи
Фотогалерея
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-1-1.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-20160513_122858_resized-1.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-assets_images_2015_tourism_vechirka-oseni_dsc_0589.jpg.54ec8d3ff042209ee38e99c2b84e6b32.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-dsc_1480.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-dsc_1623.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-imag2497.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-image3.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-img_0387.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-img_0491.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-img_1980.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-img_2031.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/1200x800-img_6515.95f-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/3-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/assets_images_2015_tourism_Praktika-v-ispaniyi_1.jpg.54ec8d3ff042209ee38e99c2b84e6b32-250x180-d2f.jpeg)
![Два роки – це не багато, але зроблено чимало!](assets/cache/images/2016/tourism/2-roki/assets_images_2016_NEWS_zolota-medal__DSC0021.jpg.54ec8d3ff042209ee38e99c2b84e6b32-250x180-d2f.jpeg)