21.02.2013 4849

Два спортсмени Уманського національного університету садівництва отримуватимуть стипендію від Черкаської облради

За рішенням Черкаської обласної ради, було визначено десятьох стипендіатів, до складу яких ввійшли і наші спортсмени: студент факультету менеджменту Ярослав Жмуденко МСМК (настільний теніс) та студент факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Андрій Мартинюк МСМК (легка атлетика). Відтак перспективні обласні спортсмени отримуватимуть щомісяця (починаючи з січня 2013-го року) по 2 тисячі гривень від Черкаської обласної ради.

Мартинюк Андрій

майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики (метання молота), багаторазовий чемпіон України, Європи

Жмуденко Ярослав

майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу, багаторазовий чемпіон України, учасник олімпійських ігор-2012 (Лондон)

В резервному списку на стипендію і випускниця нашого університету Наталія Золотухіна МСМК (легка атлетика).

Джерело:  Сherkassy-sport