06.02.2014 4597

Економічний семінар на тему: «Міжнародний бізнес в умовах сучасної економічної ситуації»

На кафедрі економіки відбувся черговий економічний семінар на тему: «Міжнародний бізнес в умовах сучасної економічної ситуації», доповідачем на якому стала директор фінансового контролю і аналізу Європи корпорації  «Tech Data» Діана Грошуп.

Компанія Tech Data існує з 1994 року і є одним з найбільших постачальників IT продуктів в Європі. Tech Data – незалежний дистриб'ютор брендових IT продуктів, що спеціалізується на постачанні IT систем і компонентів, роблячи головний акцент на HP серверах, HP сховищах, HP Procurve, Cisco, IBM і Lenovo.

Доповідач акцентувала увагу на розвитку світових бізнесових структур в сучасних умовах зростаючої конкуренції і змістовно висвітлила місце інноваційних технологій на світовому товарному ринку. При цьому особливу увагу Діана Грошуп приділила значенню планування та прогнозування економічних процесів, особливостям маркетингу і логістики на товарному ринках. Також вона зазначила, що найбільшою цінністю компанії Tech Data є її висококваліфіковані співробітники, завдяки яким TDS постійно розвивається, а тому керівництво зацікавлено у пошуку молодих та енергійних фахівців.

У будь-якій справі успіх залежить від кадрів, а тому керівництво компанії дуже серйозно ставиться до навчання та подальшого розвитку співробітників, а тому направляє їх на навчальні курси різних рівнів протягом усього року. Співробітники компанії  Tech data вільно володіють кількома мовами, сповнені ентузіазму та віддані своїй справі.

Доповідь директора фінансового контролю і аналізу Європи корпорації  «Tech Data» Діана Грошуп була ємкою, ґрунтовною та викликала зацікавленість у слухачів.

За матеріалом Інни Чернеги,

доцента кафедри економіки