15.04.2015 5967

Екскурсія для студентів факультету лісового і садово-паркового господарства

Першого квітня 2015 р. студенти ІІІ та V курсів факультету лісового і садово-паркового господарства під керівництвом викладачів кафедри лісового господарства Василя Шпака та Володимира Кульбіцького відвідали нижній склад ДП «Уманське лісове господарство».

Екскурсія для студентів факультету лісового і садово-паркового господарства

Начальник нижнього складу і цеху переробки деревини Іван Присяжнюк, випускник кафедри лісового господарства, провів цікаву екскурсію для молоді, під час якої студенти побачили нижній склад лісгоспу, біржу сировини, ознайомилися з навантажувальними механізмами (кранами ККС-10, ККС-12) та транспортом лісу за допомогою автомобілів ЗІЛ-131 з причепами та гідроманіпуляторами. Студенти побачили роботу вказаних механізмів, а також відвантаження технічної деревини у вагони; відвідали цех переробки деревини, розглянули будову та роботу пилорами фірми «Primultini», стрічкопильного верстата «Canali», торцювального верстата «Ясень» та ознайомились із заточним обладнанням. На території підприємства студенти змогли переконатися у високій культурі виробництва та побуту робітників.

Екскурсія для студентів факультету лісового і садово-паркового господарства

Крім того, студенти оглянули адміністративні приміщення, ознайомились із веденням ділової документації підприємства та результатами озеленення території навколо адміністративних будівель.

Екскурсія для студентів факультету лісового і садово-паркового господарства

Володимир Кульбіцький, викладач кафедри лісового господарства