07.11.2014 5130

Екскурсія до Уманської картинної галереї

«Мистецтво вимагає знань»

Бертольд Брехт

Спеціаліст садово-паркового господарства, безумовно, є творчою особистістю, а формування професійних якостей відбувається в процесі вивчення мистецтва в цілому. А в нашому місті для цього є безліч можливостей. І вирішивши скористатися цим, студенти 41-сп групи факультету лісового та садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відвідали Уманську картинну галерею.

Працівники картинної галереї провели для студентів змістовну і захоплюючу розповідь про історію музею та ознайомили із культурною спадщиною Уманського району.

Студенти із задоволенням оглянули представлені картини західноєвропейських художників Д. Беццуолі, Ж.Б. Грьози, Я. Сімона; портрети, виконані польськими авторами кінця XIX ст. – С. Рейханом, К. Мардзевичем, Р. Крижанівським; картини німецького художника А. Буша, російського художника І. Соколова та твори українських самодіяльних художників.

Напрочуд вразила своєю красою колекція декоративно-прикладного мистецтва XIX–XX ст., зокрема – порцеляновий посуд західноєвропейських, українських та російських заводів.

Екскурсія до Уманської картинної галереї

Студенти одержали масу позитивних емоцій від прекрасної екскурсії до Уманської картинної галереї.

Михайло Осіпов, асистент кафедри садово-паркового господарства