05.12.2013 6063

Екскурсія майбутніх менеджерів до Уманського міськрайонного суду

3 грудня 2013 р. відбулась екскурсія студентів 21-М групи факультету менеджменту Уманського НУС з куратором групи Людмилою Машковською до Уманського міськрайонного суду Черкаської області. Метою екскурсії було ознайомлення студентів з особливістю роботи у суді та ходом судового процесу.

Уманський міськрайонний суд Черкаської області

Під час екскурсії студенти ознайомились з історією Уманського міськрайонного суду.

Студенти були присутні на судовому засіданні, під час якого розглядалась цивільна справа про визнання права власності на майно за заповітом.

Студенти 21-м групи та суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Гончарук Василь Миколайович

Цікавим було знайомство з головуючим по справі, суддею міськрайрайонного суду Василем Гончаруком, який надав обґрунтовані відповіді на запитання студентів щодо процесу розгляду справ в різних галузях права.

Детальне знайомство з роботою Уманського міськрайонного суду Черкаської області  викликало велике зацікавлення та масу позитивних емоцій учасників.

Тому ми хочемо висловити слова подяки всім працівникам суду та куратору групи за цікаву та повчальну екскурсію.

Студенти 21-групи факультету менеджменту