30.05.2016 5619

Екскурсія майбутніх менеджерів на виробництво

25 травня 2016 року студенти третього та четвертого курсів факультету менеджменту Уманського НУС під керівництвом заступника декана факультету менеджменту з практичної підготовки Коваленка Григорія Олександровича та куратора 41-з групи Комісаренко Наталії Олександрівни відвідали сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Ольгопіль» Чечельницького району Вінницької області, яке очолює випускник Уманського НУС Каленич Павло Євгенійович.

Екскурсія майбутніх менеджерів на виробництво

СТОВ Агрофірма «Ольгопіль» спеціалізується на виробництві зернових і технічних культур: пшениці, ячменю, сої, ріпаку, кукурудзи, цукрових буряків, вівса, соняшника; займається тваринництвом. У 2008 році підприємство атестовано як елітне насіннєве господарство.

Гостей привітно зустріли працівники СТОВ Агрофірма «Ольгопіль», які провели екскурсію підприємством та ознайомили студентів з напрямами діяльності господарства, особливостями організації виробництва і збуту продукції в сучасних умовах, забезпечення соціальної сфери.

Екскурсія майбутніх менеджерів на виробництво

Студенти і викладачі відвідали свинокомплекс, молочно-товарні ферми, насіннєвий завод, потужний автомобільний та тракторний парк і переконалися в тому, що на підприємстві використовують сучасну техніку, кількість якої зростає з кожним роком, упроваджуються передові технології захисту рослин для збільшення урожайності сільськогосподарських культур та технології, що сприяють розвитку тваринництва.

Екскурсія майбутніх менеджерів на виробництво

Особливе враження студенти та викладачі отримали від подорожі до рукотворного острова «Тузла-2».

Висловлюємо велику подяку керівникам СТОВ Агрофірма «Ольгопіль», працівникам, які провели екскурсію, за їх привітність та професіоналізм, а також декану факультету менеджменту Вернюк Наталії Олександрівні, яка організувала таку корисну і незабутню подорож.

Студентка 41-з групи Дарія Дробуш

Фото Аліни Махаринської