10.09.2015 5631

Екскурсія студентів-механіків на фірму «Техноторг»

8 вересня 2015 року відбулася екскурсія для студентів Уманського національного університету садівництва на фірму «Техноторг», яка займається продажем та обслуговуванням сільськогосподарської техніки.

Під керівництвом викладачів кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Юрія Ковальчука та Тетяни Кутковецької студенти 11-ім групи інженерно-технологічного факультету за напрямом підготовки «Процеси, машини та обладнання АПВ» ознайомилися з виставковим майданчиком, де представлені основні зразки техніки, що реалізується фірмою «Техноторг», а саме – ґрунтообробні машини, сівалки, жатки і трактори як вітчизняного виробництва, так і провідних закордонних фірм.

Екскурсія студентів-механіків на фірму «Техноторг»

Від екскурсії студенти отримали багато знань, які можуть бути використані ними при вивченні фахових дисциплін.