22.11.2013 6071

Екскурсія студентів-механіків на ПАТ «Уманьферммаш»

19 листопада 2013 року відбулась екскурсія завідувача і викладачів кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Сергія Вольвака, Олега Мелентьєва, Юрія Ковальчука, Романа Вихватнюка, професора кафедри рослинництва Юрія Терещенка та 27 студентів 3 курсу інженерно-технологічного факультету за напрямом підготовки «Процеси, машини та обладнання АПВ» на ПАТ «Уманьферммаш», який є одним із лідерів сільськогосподарського машинобудування України.

Після проходження інструктажу з охорони праці та техніки безпеки, головний технолог підприємства Сергій Трухін провів студентів і викладачів виробничими цехами, ознайомив із процесом виготовлення окремих деталей та збиранням і випробуванням готових виробів.

Екскурсія студентів-механіків на ПАТ «Уманьферммаш»

Завод спеціалізується на випуску машин для переробки сільськогосподарської продукції, ґрунтообробної, бурякозбиральної техніки, транспортних засобів, а також обладнання для металургійної та гірничодобувної промисловості. Загальний асортимент машин та обладнання, які випускаються підприємством, сягає 70 найменувань. Зразки техніки представлені на виставковому майданчику.

Студентів вразили величезна територія заводу та виробничих приміщень, потужності технологічних ліній, різноманітне обладнання та процес виконання виробничих операцій, який відбувався за їх присутності.

Екскурсія студентів-механіків на ПАТ «Уманьферммаш»

Студенти та викладачі університету щиро вдячні керівництву ПАТ «Уманьферммаш» за надану можливість ознайомлення з виробництвом.