Екскурсія студентів Уманського НУС на виробництво
Уманський національний університет садівництва завжди відкритий для співпраці з провідними вітчизняними підприємствами, де випускники університету мають змогу працевлаштуватися.
Одним з таких осередків є ПАТ «Ельворті», де студентам завжди готові відкрити особливості провадження діяльності та допомогти з працевлаштуванням, адже підприємство тісно співпрацює з нашим навчальним закладом в рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті».
Цього разу студенти інженерно-технічного факультету Уманського НУС відвідали завод з метою поглибленого вивчення конструкцій сільськогосподарської техніки. Це дає їм змогу застосувати набуті теоретичні знання на практиці.
![Екскурсія студентів Уманського НУС на виробництво](assets/cache/images/2018/News/Elvorti/692-600x-280.jpeg)
![Екскурсія студентів Уманського НУС на виробництво](assets/cache/images/2018/News/Elvorti/691-600x-6ec.jpeg)
![Екскурсія студентів Уманського НУС на виробництво](assets/cache/images/2018/News/Elvorti/693-600x-964.jpeg)
Загалом студенти, які здобувають освіту за фахом «Агроінженерія», є затребуваними фахівцями на ринку праці, тож подібні екскурсії є незмінно позитивним і необхідним досвідом для молоді.
Прес-центр Уманського НУС