08.10.2014 4759

Експозиція кафедри плодівництва і виноградарства на Дні міста

Традиційно в першу суботу жовтня наша Умань відзначає День міста. Ось і цьогоріч 4 жовтня проходили святкові заходи з приводу цієї знаменної події. У центральному парку міста було розгорнуто загальноміську виставку, серед якої красувалися багаторічні надбання нашого величного навчального закладу – Уманського національного університету садівництва.

Експозиція кафедри плодівництва і виноградарства на Дні міста

Яскравим елементом університетської виставки стала експозиція кафедри плодівництва і виноградарства факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, на якій було представлено 14 сортів яблук і чотири сорти груш, вирощених в дослідних садах університету. Не дивлячись на важкий і неврожайний рік, наша щедра українська земля, пронизана особливим духом невтомної праці фахівців, науковців та студентів величної школи уманського садівництва, дали можливість жителям та гостям міста не лише споглядати прекрасні плоди, а й спробувати їх на смак під час відкритої дегустації, організованої аспірантами та працівниками кафедри. Мабуть жоден відвідувач свята не залишився осторонь – і діти, і дорослі ставали в чергу за соковитим шматочком свіжого яблука і груші, цікавилися особливостями вирощування й зберігання того чи іншого сорту, можливістю придбати продукцію та посадковий матеріал.

Експозиція кафедри плодівництва і виноградарства на Дні міста

Безперечно, така увага з боку пересічних громадян свідчить про високу цінність садівничої галузі, довіру до науково–практичних розробок наших фахівців й сприяє зростанню іміджу Уманського національного університету садівництва.

Людмила Худік, аспірант кафедри плодівництва і виноградарства