Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача
Уманський національний університет садівництва зрощує неймовірно талановиті кадри.
Особливо плідними у творчій сфері стали для навчального закладу два останні місяці: художні колективи університету, народний самодіяльний ансамбль танцю «Нивка» та театр сучасного танцю «Модерн», під керівництвом Наталії Шаповаленко, з конкурсними програмами побували на фестивальних заходах у Польщі, Чехії, Болгарії, а також у гостинній, сонячній Грузії.
Участь у міжнародних фестивалях-конкурсах завжди згуртовує колектив, адже це – натхнення до нових творчих здобутків і спілкування з талановитою молоддю з різних країн Європи, розвиток і вдосконалення наставника та колективу.
Натомість хореографічні колективи настільки відчули енергію Терпсіхори в мальовничій грузинській красі, що, забувши про скромність, притаманну нашій молоді і керівнику, здобули першість.
Проте, про все по черзі. Про частину фестивалів ми вже інформували загал раніше, а нині мова піде про нові подорожі та досягнення хореографічних колективів Уманського НУС.
У Болгарії підготовчий склад театру сучасного танцю «Модерн» взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий прибій», який проходив у містах Кітен і Созополь, де виборов два других місця у номінації «Сучасна хореографія». Під час проведення фестивалю учасникам колективу випала можливість познайомитися з відомим хореографом, режисером-постановником всеукраїнських шоу телеканалу СТБ «Танцюють всі», «Танці з зірками», «Повернення героїв» Романом Горбачем, який був головою журі цього ж фестивалю.
Побували наші танцюристи і в Грузії, на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Золотий водоспад», що проходив у Батумському театрі опери і балету. Конкурс, на який завітало чимало учасників (танцювальні колективи з різних країн світу: Литва, Болгарія, Польща, Індонезія, Ізраїль, Грузія, Україна та багато інших), тривав три дні. Не зважаючи на неймовірний талант суперників, народному самодіяльному ансамблю танцю «Нивка» все ж вдалося гідно презентувати результати повсякденної праці та таланту і в напруженій боротьбі вибороти перше місце у номінації «Народна хореографія».
«Високий професіоналізм колективів, розмаїття національних костюмів, бездоганний організаційний рівень і неупереджена робота журі залишили надовго незабутні враження. Для нашого колективу було великою честю виступити на сцені одного з кращих театрів Грузії, а також отримати запрошення від організаторів фестивалю взяти участь у ювілейному Міжнародному конкурсі «Золотий дельфін–2020», який відбудеться наступного року у місті Батумі, Грузія. Також надовго запам’ятається тепла, дружня атмосфера між учасниками колективів – це і всебічна підтримка під час конкурсних виступів, і обмін сувенірами та контактами – все надовго залишить приємні спогади», – розповідає Наталія Шаповаленко, керівник колективів, – «Та найбільше вразив нас своєю красою Батумі – столиця Аджарської АР. Дивовижна близькість моря і гір, їх живописне поєднання та спорідненість, чисте гірське повітря змішане з морським бризом – все це здається раєм на землі. А родзинкою в розмаїтті краси під час екскурсії по славетній Аджарії стало знайомство з сім’єю професійних артистів Малакмадзе, які організували подарунок для нас: частування стравами грузинської кухні, знайомство з місцевим фольклором, майстер клас з народного грузинського танцю».
![Грузія. Нивкана сцені театру опери і балету. Батумі](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-1-600x-a0b.jpeg)
![Грузія.Нивка і танцюристи з Індонезії](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-11-600x-80f.jpeg)
![Грузія.Нивка перед виступом](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-12-600x-80f.jpeg)
![Казкова природа Грузії](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-17-600x-12e.jpeg)
![Учасниці ансамблю Нивка в національних грузинських костюмах](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-18-600x-2fd.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-6-600x-33d.jpeg)
Світлини та гарний настрій ще довго викликатимуть посмішку на устах наших талановитих танцюристів.
Хореографічні колективи університету – народний самодіяльний ансамбль танцю «Нивка» та театр сучасного танцю «Модерн» - висловлюють щиру вдячність ректору Уманського НУС Олені Непочатенко за всебічну підтримку творчої студентської та учнівської молоді, помічнику ректора Петру Паєвському та деканам факультетів.
А ми, колеги та студенти, одним словом – шанувальники талантів наших танцюристів, в свою чергу, дякуємо талановитим майстрам своєї справи за феєричні емоції, які ви даруєте нам своїм мистецтвом і бажаємо невичерпного запасу цікавих ідей і творчих задумів!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Юні Уманьчани в Болгарії](assets/cache/images/2019/news/gruziya/1-1-250x180-efa.jpeg)
![Болгарія. Конкурсний виступ](assets/cache/images/2019/news/gruziya/1-2-250x180-0d7.jpeg)
![Болгарія.м.Созополь.Урочиста хода](assets/cache/images/2019/news/gruziya/1-3-250x180-0d7.jpeg)
![Болгарія.Нагородження.Фото з членами журі](assets/cache/images/2019/news/gruziya/1-4-250x180-0d7.jpeg)
![Болгарія.Після виступу](assets/cache/images/2019/news/gruziya/1-5-250x180-b08.jpeg)
![Болгарія.Роман Горбач і учасники підготовчої групи театру танцю Модерн](assets/cache/images/2019/news/gruziya/1-6-250x180-b08.jpeg)
![Грузія. Нивкана сцені театру опери і балету. Батумі](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-1-250x180-450.jpeg)
![Грузія.Нивка і танцюристи з Болгарії](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-10-250x180-f4e.jpeg)
![Грузія.Нивка і танцюристи з Індонезії](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-11-250x180-0c3.jpeg)
![Грузія.Нивка перед виступом](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-12-250x180-0c3.jpeg)
![Грузія.Нивка.На відпочинку](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-13-250x180-2ac.jpeg)
![Грузія.Нивка.Фото на згадку](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-14-250x180-0ab.jpeg)
![Грузія.Після нагородження](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-15-250x180-0ab.jpeg)
![Грузія.Члени журі](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-16-250x180-dc3.jpeg)
![Казкова природа Грузії](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-17-250x180-dc3.jpeg)
![Учасниці ансамблю Нивка в національних грузинських костюмах](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-18-250x180-720.jpeg)
![Учасниці ансамблю Нивка і танцюристи з Грузії](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-19-250x180-18c.jpeg)
![Вечірній Батумі](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-20-250x180-18c.jpeg)
![Грузія.А все таки наші дівчата найкращі](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-3-250x180-450.jpeg)
![Грузія.Відпочинок](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-4-250x180-f0b.jpeg)
![Грузія.Керівники колективів на відпочинку](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-5-250x180-f0b.jpeg)
![Грузія.Керівники творчих колективів.Фото на згадку](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-6-250x180-5dd.jpeg)
![Грузія.Конкурсний день](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-7-250x180-40b.jpeg)
![Грузія.Нагородження](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-8-250x180-d6b.jpeg)
![Грузія.Неперевершені емоції](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-9-250x180-d6b.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-6-250x180-111.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-1-250x180-c04.jpeg)
![Грузія. Перед польотом додому](assets/cache/images/2019/news/gruziya/2-2-250x180-450.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-10-250x180-8d3.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-11-250x180-8d3.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-12-250x180-d5f.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-2-250x180-c04.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-3-250x180-76c.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-4-250x180-76c.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-5-250x180-07d.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-7-250x180-111.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-8-250x180-3d3.jpeg)
![Енергія танцюристів Уманського НУС заполонила зарубіжного глядача](assets/cache/images/2019/news/gruziya/3-9-250x180-3d3.jpeg)