23.09.2015 5079

Ентомофауна в саду

21 вересня 2015 року викладачі кафедри захисту і карантину рослин С.В.Суханов і А.С.Слонь провели практичні заняття із студентами 31-зр та 61-зрм груп у саду. Мета заняття – визначення ентомофауни багаторічних насаджень на різних сортах яблуні.

Ентомофауна в саду

На лабораторних заняттях студенти вивчили методи моніторингу та збору комах, ознайомились із основними радами шкідливих комах та особливостями їх розвитку.

Викладачі ознайомили студентів із приладними методами, які використовують у моніторинзі комах.

Ентомофауна в саду

У саду студенти мали змогу наочно спостерігати основні типи пошкодження рослин, самостійно проводили ентомологічне косіння та відбирали ґрунтові розкопки для визначення видового складу ентомофауни.

Ентомофауна в саду

Такі заняття на дослідних ділянках стали традиційними для кафедри захисту і карантину рослин, вони дають змогу студентам закріпити теоретичні знання та отримати необхідний досвід роботи в польових умовах.

Ентомофауна в саду

Анна Слонь, асистент кафедри захисту і карантину рослин