20.10.2015 4622

Еволюційний поступ бібліотек ВНЗ у світлі модернізації вищої освіти: семінар директорів бібліотек ВНЗ

На базі Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка 15-16 жовтня 2015 року відбувся семінар директорів бібліотек ВНЗ «Еволюційний поступ бібліотек ВНЗ у світлі модернізації вищої освіти».

У роботі семінару від Уманського національного університету садівництва взяла участь директор Наукової бібліотеки Світлана Нижник.

Під час семінару було обговорено низку актуальних питань: «Роль і місце бібліотеки в системі вищого навчального закладу», «Інформаційні продукти Elsevir у контексті підвищення якості науково-дослідної роботи ВНЗ», «Проблемний простір  психології бібліотекаря ВИШу», «Бібліотечний сервіс та інформаційні технології – гармонізація можливостей у діяльності університетської бібліотеки».

На семінарі також розглядалися питання, що найбільше турбують працівників вузівських бібліотек. Завершився семінар прийняттям важливих рішень та окресленням напрямів подальшої роботи.

Світлана Нижник,

директор Наукової бібліотеки