24.01.2024 1194

Факультет економіки і підприємництва – вибір впевнених і цілеспрямованих

Спільнота активних і цілеспрямованих, натхненних і зорієнтованих у сучасних економічних тенденціях, тих, хто вміє ставити перед собою мету та знає, як її досягти – це все про спільноту факультету економіки і підприємництва. Молоді й амбітні, вони вміють раціонально розподіляти час й ефективно працювати та весело відпочивати.

Спеціальності, які здобувають на факультеті економіки і підприємництва – сучасні та затребувані. Адже охоплюють увесь спектр економічної сфери! А тому набуває молодь цікавих фахових актуальностей і необхідних професійних вмінь і навичок з таких спеціальностей, як:

А ще факультет економіки і підприємництва – це суцільні переваги у навчанні, які допоможуть молоді у подальшій успішній кар’єрі та реалізації найсміливіших амбіцій. Адже економічний розвиток і впровадження інноваційного підприємництва для подальшого прискорення темпів зростання української економіки – важливі та надактуальні у сучасних умовах. Тому маємо окреслити низку переваг навчання на факультеті економіки і підприємництва в Уманському національному університеті садівництва:

1. Заняття для студентів факультету проводяться за актуальними вимогам роботодавців освітніми програмами та сучасними методиками, на постійно оновлюваній матеріальній базі;
  2. Провідні фахівці зі значним досвідом фахової діяльності активно залучаються до лекційних і практичних занять, є учасниками спільних тренінгів і майстер-класів;
  3. На факультеті створено належні умови для активної науково-дослідної роботи та практичної діяльності, що дає змогу студентам отримати відповіді на актуальні для них питання, а елементи дуальної форми освіти дозволяє працевлаштуватися ще під час навчання й органічно поєднувати отримання теоретичних знань з трудовою діяльністю;
  4. Постійна співпраця з роботодавцями дозволяє вихованцям зорієнтуватися у фахових вимогах і визначити пріоритети навчання та власні сильні сторони;
  5. Студенти факультету економіки і підприємництва – самодостатні та талановиті, адже спільнота наставників надає всебічну підтримку їх починанням і розвитку у будь-якій сфері: спорт, культура та мистецтво, студентське самоврядування тощо.

Тож якщо Ви знаєте, чого хочете від життя, маєте власні непересічні ідеї, готові розвиватися всебічно та прагнете стати успішними і реалізуватися у професії – обов’язково перегляньте пропозиції спеціальностей, що пропонує факультет економіки і підприємництва!