04.03.2014 1734

Факультет плодоовочівництва,екології та захисту рослин провів виховну годину присвячену творчості Т. Шевченка

27 лютого у межах святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка куратори та студенти 4 курсу факультету плодоовочівництва,екології та захисту рослин провели виховну годину присвячену його творчості.

Із вступним словом виступила доцент Лариса Розборська, яка процитувала поему «Гайдамаки»: «…Плаче Україна…”

І я плачу; а тим часом
Пишними рядами
Виступають отамани,
Сотники з панами
І гетьмани; всі в золоті
У мою хатину
Прийшли, сіли коло мене
І про Україну
Розмовляють, розказують,
Як Січ будували,
Як козаки на байдаках
Пороги минали,
Як гуляли по синьому,
Грілися в Скутарі
Та як, люльки закуривши
В Польщі на пожарі,
В Україну верталися,
Як бенкетували…»

Студенти вшанували пам'ять  поета , пройшли його життєвим та творчим шляхом, заспівали пісні «Заповіт» та «Реве та стогне Дніпр широкий…»,продекламували та процитували вірші «Сон», «І мертвим, і живим, і ненародженим…».

Кожне слово Тараса Григоровича Шевченка ніби із сьогоднішнього дня. Читайте його твори! Вони допоможуть осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.

Тарас Григорович був не просто свідком, учасником чи літописцем історії України, а й її творцем та героєм.

Після виховної години студенти поклали квіти та висловили свою шану великому Кобзареві.

Вячеслав Яценко, староста 41-П групи