09.05.2015 5632

Фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері»

30 квітня в Уманському МБК відбувся IV фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері» за сприяння  Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка.

Цьогоріч фестиваль розквітнув яскравими барвами народної хореографії. Учасниками фестивалю стали  народний аматорський ансамбль  танцю «Нивка», керівником якого був заслужений працівник культури України Вадим Васильович Костриця, та хореографічна студія «Уманська перлинка». Сьогодні колективи очолює художній керівник Наталія Шаповаленко, балетмейстер – Марія Александрова.

Колективи  гідно представили  Уманський національний університет садівництва, подарувавши глядачам  народні танці «Веселі забавлянки», «Полька Українка» та « З Україною в серці», були  нагороджені  дипломами лауреата IV фестивалю хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері» головою оргкомітету, директором Уманського гуманітарного педагогічного коледжу ім. Тараса Шевченка Ольгою Чепкою.

Фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері»