21.04.2015 5968

Фінансисти формують свої професійні якості

Кожен з нас, хоч раз у житті, виступав перед публікою: класом, групою чи, навіть, великою аудиторією. І, мабуть, всі стикалися з певними проблемами. Проте не всі знають, як правильно подолати свій страх, опанувати хвилювання, задати точну і конкретну мету виступу і побудувати структуру своєї доповіді.

Однак уміння говорити на публіку – одна з основних професійних якостей справжнього фахівця. І це не просто природний хист, а, насамперед,  щоденна кропітка праця.

Саме цій тематиці була присвячена виховна година на тему «Особливості публічного виступу», яку для студентів 11-ф групи провела помічник ректора Жанна Лозінська.

Фінансисти формують свої професійні якості

Жанна Петрівна пояснила присутнім студентам, що хвилювання перед виступом з приводу реакції аудиторії, переживання щодо забутих слів – це звичайні явища, з якими стикався кожен. Навела вона і приклади вправ, які допоможуть з легкістю їх подолати.

Давнє китайське прислів’я каже: «Необхідно рухатися в зону свого найближчого розвитку», тобто іти до своєї мети за допомогою маленьких кроків, досягнень. Тому під час тренінгу учасники з’ясували, що ж таке мета та як правильно її сформулювати

Фінансисти формують свої професійні якості

Усі студенти жваво брали участь в обговореннях, відповідали на запитання тренера та з нетерпінням чекають наступного заняття.

Ліна Горська, староста 11-ф групи