08.10.2014 5811

Фінансисти-першокурсники пізнавали визначні місця Умані

Завжди цікаво знайомитися з новими місцями з непересічною історією й неординарним духом. Саме таким є наше рідне місто Умань. І цікаве воно не лише відомим усьому світу парком Софіївка, святими місцями паломників-хасидів та загальновідомим осередком науки – Уманським національним університетом садівництва, а й милими вуличками і парками, сповненими таємничих легенд й бурхливих історичних подій.

Саме знайомство з містом, яке на найближчі п’ять років стане їхньою рідною домівкою, його неординарним історичним минулим спонукало студентів-першокурсників спеціальності «Фінанси і кредит» до екскурсійної подорожі визначними місцями Умані.

Під час подорожі молодь відвідала могилу засновника брацлавського хасидизму цадика Нахмана, познайомилася з історичним центром старої Умані, пізнала з розповіді екскурсовода жахіття концтабору «Уманська яма» та дізналася багато цікавинок, які притаманні нашому славному місту.

Фінансисти-першокурсники пізнавали визначні місця Умані

У всіх екскурсантів подорож залишила незабутні позитивні враження.

Леся Барабаш, куратор 11-ф групи