03.11.2014 4653

Фінансисти Уманського НУС досліджували особливості провадження банківської діяльності в Україні

29 жовтня на кафедрі фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва відбулося засідання студентського наукового гуртка.

Зібрання відкрив заступник завідувача кафедри, к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Богдан Гузар, який представив студентству і викладачам запрошену гостю – керівника Уманського відділення № 3 філії «Черкаського головного регіонального управління» ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» Валентину Коваленко.

Темою зустрічі стало дослідження сучасного стану та напрямів розвитку банківської діяльності в Україні.

В обговоренні активну участь взяли викладачі кафедри фінансів і кредиту та студенти ІІІ – V курсів спеціальності "Фінанси і кредит".

Юлія Улянич,

керівник студентського наукового гуртка кафедри фінансів і кредиту