04.04.2015 4976

Фінансисти Уманського НУС досліджували сучасний стан, проблеми та напрями розвитку страхової діяльності в Україні

2 квітня на базі кафедри фінансів і кредиту Уманського НУС за підтримки ради молодих учених відбулось засідання студентського наукового гуртка.

Студенству і викладачам кафедри було представлено запрошених гостей: директора Уманського регіонального центру приватного акціонерного товариства «Страхова група» ТАС» – Ігоря Халахура його заступника – Владислава Китайгородського.

Темою зустрічі стало дослідження сучасного стану, проблем та напрямів розвитку страхової діяльності в Україні.

Ігор Вікторович проаналізував стан та особливості функціонування вітчизняного страхового ринку, його концентрацію та структуру страхових премій; виділив основні проблеми та перспективні напрями розвитку страхового ринку України; відзначив, що розвиток якісного страхування –процес поступовий і тривалий. При цьому зміни економічних умов породжують нові проблеми, від вирішення яких залежить стабільність та дієвість страхового ринку, а його розвиток страхового ринку соціально-економічного розвитку країни.

В обговоренні даної проблеми активну участь взяли викладачі кафедри фінансів і кредиту та студенти І – V курсів спеціальності «Фінанси і кредит».

Юлія Улянич,

керівник студентського наукового гуртка кафедри фінансів і кредиту