30.09.2015 4389

Фінансисти відзначили День партизанської слави

22 вересня студенти кафедри фінансів та кредиту Уманського національного університету садівництва відзначали  День партизанської слави у Білогрудівському лісі.

Фінансисти відзначили День партизанської слави

Свято партизанської слави встановлено в Україні на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою вшанування всенародного подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам'яті.

Фінансисти відзначили День партизанської слави

Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Великої Вітчизняної війни завдали непоправних збитків живій силі, інфраструктурі та техніці противника і здійснили неоціненний внесок у наближення Великої Перемоги.

Фінансисти відзначили День партизанської слави

Студенти-фінансисти, на чолі з кураторами груп і заступниками декана факультету економіки і підприємництва спробували поринути у світ партизанських дій під час гри у пейнтбол, яка завершилася спільним приготуванням каші та дружніми піснями біля вогнища.

Наталія Бондаренко, куратор 41-ф групи