25.05.2013 1903

Фінішував проект «Новий старт. Сценарії майбутнього»

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Студентська республіка» протягом грудня 2012 – травня 2013 р.р. у всіх регіонах України проводився проект «Новий старт. Сценарії майбутнього».

Учасники проекту ,,Новий старт. Сценарії майбутнього,,

Мета проекту – активізація інтелектуального потенціалу молоді, аналіз можливих сценаріїв для України в умовах світової економічної кризи та надання підтримки найкращим організаційним проектам.

17-19 травня на базі санаторію «Пуща Водиця» відбулася оргдіяльнісна гра, що мала за мету розробку стратегії розвитку «Україна – 2050».

Оргдіяльнісна гра, мета якої розробити стратегії розвитку ,,Україна – 2050,, (Павло Богачик, студент факультету менеджменту)

Протягом трьох днів роботи було презентовано 8 стратегій. Однак до Стратегічного саміту в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» «дожили» три основні стратегії розвитку країни, дві з яких було запропоновано студентом факультету менеджменту Уманського НУС Павлом Богачиком, який вдруге став переможцем «Студреспубліки» та отримав головний подарунок – планшет.

Павло Богачик, студент факультету менеджменту

Щиро вітаємо переможця та бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба ради студентського самоврядування

Уманського НУС