#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»
Гордістю Уманського національного університету садівництва поруч з вченими зі світовими іменами, випускниками, які є успішними бізнесменами, політиками є наше студентство.
Юнаки і дівчата університету є молодими, красивими, амбіційними, креативними. Девіз студентів-аграріїв – здоровим бути це модно, здоровим бути це круто!
Спортивний майданчик, спортивна зала це улюблене місце для тих хто любить спорт, хто любить спілкування з ровесниками, хто хоче показати красу, міць своєї статури.
До Всесвітнього Дня здоров’я в університеті пройшла низка спортивних заходів – змагання з баскетболу, футболу, волейболу, настільного тенісу, фестиваль ранкової зарядки.
Студентство університету взяло активну участь в міській акції «Молодь за здоровий спосіб життя», що відбулась 6 квітня, в центральному сквері. Яскравий, емоційний виступ студентів став яскравою сторінкою чудового молодіжного життя.
Майбутнє нашого народу в руках освічених, здорових душею та тілом молодих людей.
Наталія Гребенюк, старший викладач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін
Фотогалерея
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_4985-250x180-5c6.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_4997-250x180-03d.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5007-250x180-4a5.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5011-250x180-c9a.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5013-250x180-e6b.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5014-250x180-7e3.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5020-250x180-80f.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5022-250x180-dd7.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5025-250x180-acd.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5040-250x180-2aa.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5052-250x180-0de.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5062-250x180-6a0.jpeg)
![#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»](assets/cache/images/2017/sport/fleshmob/IMG_5070-250x180-d12.jpeg)