18.07.2014 4744

Фонд Наукової бібліотеки університету поповнився науково-інформаційним виданням «Науковці України – еліта держави»

Наука як підґрунтя інноваційного прогресу посідає у розвитку держави одне з провідних місць. Новітні розробки, що здобули світове визнання, унікальні наукові напрями – Україна має чим пишатися і що розповісти сучасникам. Підтвердженням цьому є видання «Науковці України – еліта держави».

Книга акцентує увагу на процесі впровадження останніх наукових досягнень у виробництво, який визначає рівень потужностей держави, її економічний розвиток.

У книзі представлено когорту видатних науковців, чия щоденна праця формує інтелектуальну міць держави. І, відкриваючи славетні імена української науки, видання не тільки інформує про сучасний стан розробок у державі, а й спонукає молоде покоління реалізувати свій потенціал на благо України.

Серед наведених у третьому томі науковців міститься інформація  і про професорів Уманського національного університету садівництва: Зінченка О.І. (стр. 160) та Транченко Л.В. (стр. 270).

Світлана Нижник, директор Наукової бібліотеки Уманського НУС