27.05.2015 6980

Гарний відпочинок – основа плідної праці

«Гарний відпочинок – основа плідної й ефективної праці» – саме таке гасло пропагують студенти спеціальності «Фінанси і кредит». Адже якщо в житті немає місця яскравим моментам, то й навчатися стає важче.

І от у п’ятницю, по закінченню навчального процесу, весела товариська компанія фінансистів І–ІІІ курсів під егідою студентського клубу «ЕПіК» факультету економіки і підприємництва відправилася на активний відпочинок.

У мальовничому с. Ятранівка, на лоні природи, студенти разом з кураторами варили юшку та займалися активним відпочинком. Кожен знайшов собі заняття до душі: когось приваблювали шахові бої, інші підкорювали волейбольний м’яч, для когось цікаво було позмагатися у спритності під час гри у настільний теніс, а хтось тренував свої у стратегічні навички під час гри у шахи.

Гарний відпочинок – основа плідної праці

Однак найцікавішим моментом відпочинку став пейнтбол: захоплююча і виважена гра 11-ф групи; активний і стратегічно спланований поєдинок 21-ф і 32-фк груп – все викликало цілий шквал пристрастей вболівальників!

Гарний відпочинок – основа плідної праці

Відпочинок пройшов активно і весело, а студенти повернулися на навчання сповнені сил і нових позитивних емоцій.

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту