18.03.2014 5554

Гирьовий спорт

12-14 березня в м. Мелітополь відбулися Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів аграрних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Успішно виступили спортсмени Уманського НУС, які завоювали перше загальнокомандне місце. Це кращий результат збірної університету за всю історію проведення змагань з гирьового спорту.       Чемпіонами в особистому заліку стали Кирилюк Катерина – 11з, Башлаєв Андрій – 12а, Марчак Вадим – 11з.

Срібним призером став Березівський Микола – 33ас, бронзовим призером – Візнюк Павло – 51лг. Важливий вклад у командну перемогу внесли Опалюк Андрій – 41лг і Смолянець Микола – 31о. Вітаємо спортсменів і тренера Володимира Бурбу з відмінним результатом та бажаємо подальших успіхів.