28.09.2014 5072

Глобалізація: новий виклик менеджменту України

Сучасні менеджери повинні вільно володіти іноземними мовами та ґрунтовними економічними знаннями, орієнтуватися у законах і правових нормах, а також у звичаях, традиціях й діловій культурі зарубіжних країн.

24-25 вересня 2014 р. в рамках програми курсу «Зовнішньоекономічна діяльність підприємства»  в Уманському національному університеті садівництва було проведено економічний семінар «Глобалізація: новий виклик менеджменту України».

У роботі семінару взяли участь студенти 3 курсу факультету менеджменту та викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Підчас економічного семінару студентами було розглянуто такі питання:

• Співпраця України з міжнародними економічними організаціями.
  • Головні тенденції розвитку економіки зарубіжних країн.
  • Україна-ЄС: нові горизонти співробітництва.

Обговорення висвітлених питань дозволило студентам проаналізувати проблеми міжнародних інтеграційних процесів, оцінити існуючі переваги Європейського вибору України та обґрунтувати стратегічні імперативи сучасного менеджменту в умовах глобалізації.

Глобалізація: новий виклик менеджменту України

Л.В. Клименко, к.е.н. доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності