Година поезії «Так ніхто не кохав…»
Працівники Наукової бібліотеки спільно зі студентами 11–ма (куратор Харенко А.О.), 21–ма (куратор Соковніна Д.М.), 31–ма (куратор Бортник Т.І.) поринули у світ поезії як власного написання, так і відомих на весь світ письменників.
Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Без поезії ми не уявляємо ні години відпочинку, ні будь-які урочистості. В усі часи поетів спонукала до творчості потреба висловлюватись про свої почуття, повідати історію свого народу, охарактеризувати епоху, в якій вони живуть.
Про поезію не потрібно говорити. Її потрібно читати. Відчувати. Жити нею.
…Ти надзвичайно мила і вродлива,
Прекрасна, наче мої почуття
Замріяно, усміхнено, грайливо
І ніжно Ти ввійшла в моє життя….