31.01.2014 5062

Голокост: питання пам’яті та сумління

Голокост є винятковою трагедією, адже це найбільш відомий в історії злочин проти людяності. І саме тому 27 січня у всьому світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цей день дає нам шанс згадати акти мужності та самопожертви, що стосуються всіх тих людей, які, ризикуючи власним життям, врятували і захистили своїх сусідів, знайомих, працівників.

З цієї нагоди 28 січня професором кафедри соціально-гуманітарних та правових дисциплін факультету менеджменту А. М. Шатохіним був проведений урок пам’яті жертв Голокосту.

Голокост: питання пам’яті та сумління

Після зробленого екскурсу в історію Голокосту, студенти вшанували хвилиною мовчання усіх людей, які були по-звірячому вбиті у цей похмурий період європейської історії.

Голокост: питання пам’яті та сумління

А. М. Шатохін зазначив, що потрібно також віддати належне тим, хто вижив під час Голокосту, адже вони нагадують нам про трагедію, яку ми не повинні забувати, і висловив переконання, що подібне не повинно ніколи повторитися.

І саме нинішнє покоління має продовжити естафету пам'яті про Голокост, яка необхідна нам, щоб ніколи не бути ні жертвами, ні байдужими спостерігачами проявів ворожнечі й злочинів проти людяності.

За матеріалами Лілії Кустріч,

заступника декана факультету менеджменту з виховної роботи