14.02.2022 4926

Гостини Святого Валентина в Уманському НУС

Справжнє кохання – є! І підтвердженням цьому стали Амури та Святий Валентин, які нині освятили крильми любові територію студентського містечка Уманського національного університету садівництва.

Гостини Святого Валентина в Уманському НУС

Свято закоханих – для всіх, адже кохання не має конкретного віку чи часу, воно приходить неочікувано, коли серце людини готове палко відкритися для цього прекрасного почуття. А оскільки територію університету сьогодні осяяли романтичні Амурчики, всім одразу стало зрозуміло, що університетська родина готова до справжніх емоцій і романтики. З кожним помахом білосніжних крил чарівників кохання з’являлися нові валентинки, які усміхнені ангелята дарували всім, хто завітав на територію навчального закладу, з побажаннями справжнього взаємного почуття.

Гостини Святого Валентина в Уманському НУС

Окремою колоритною окрасою стала святкова фотозона, яку прикрашали не лише традиційні для сьогоднішнього свята серця, а й світлини закоханих пар працівників Уманського НУС. Звісно, у кожного є своя власна історія любові: чиясь лише починається, хтось мусить почекати; та побутують стовідсоткові твердження про Купідонові стріли, які влучають у серце, даруючи його власнику квітуче, палке, щасливе, взаємне кохання.

Гостини Святого Валентина в Уманському НУС

Шановні добродії закохані та всі, хто лише в очікуванні світлого почуття! Хай стріла Амура потрапить у ваше серце та принесе почуття любові, яке назавжди буде з вами, даруючи відчуття польоту і щастя в кожному дні довгого, здорового життя! Окремо дякуємо нашим Ангеликам з Центру культури і виховання студентів, які сьогодні подарували всім і кожному свою увагу та гарний настрій.

Тож хай не буде вакцини від справжнього взаємного кохання та від палкої любові! Миру в серця і палкої взаємної любові.

Пресцентр Уманського НУС